esileht tutvustus tooted
Fakte Foreveri kohta

Forever Living Products asutati Phoenixis Arizona osariigis mais 1978 ning asutajaks oli Rex Maughan. Selleni viis Rexi kaks faktorit – suhteliselt väike võrkturustuse (mida nüüd sageli Team Marketing`iks nimetatakse) levimus ning Aloe Vera sajandeid vanad hüved. Aloe Vera on aromaatne, kaktusesarnane taim liiliate perekonnast, mille kohta Columbus Chrisostomus kirjutas: „Inimese heaolu seisukohalt on asendamatud neli taime – nisu, viinamarjad, oliivid ning aaloe... Esimene toidab inimest, teine teeb meele rõõmsaks, kolmas toob endaga kaasa harmoonia ning neljas ravib.”

Nüüdseks kasvatab Forever umbes 80% kogu maailma kultuurtaimena kasvatatavast Aloe Verast ning müügisissetulek 2004. aastal oli rohkem kui 2,1 miljardit dollarit. Kuigi äri on Suur-Britannias ja Euroopas „alles alanud”, on müügisissetulek Suur-Britannias kasvanud 1,4 miljonilt naelalt 1993. aastal rohkem kui 34 miljoni naelani 2004. aastal. Veelgi parem, Euroopa 450-miljonilise rahvastiku juures võib oodata müügituluks rohkem kui 1 miljard naela. Forever on rikas sularaha poolest, varade poolest peamiselt kinnisvara osas, mida on kõikjal maailmas, on täiesti vaba võlgadest ning kontrollib täielikult oma toote toormaterjali, tootmist ja hulgimüüki.

Peakontor asub Scottsdale’is Arizona osariigis ning Foreveril on tohutud Aloe Vera põllud Texases, Mehhikos ja Dominikaani Vabariigis. See turundusettevõte on nüüdseks laienenud rohkem kui sajasse riiki üle maailma ning edasimüüjad saavad oma äritegevust laiendada ükskõik millises neist riikidest.Aloe Vera

Aaloe, töö, tervis, raha, Forever, Aloe Vera, töö, raha, aaloe