Aloe Vera loomadele

Te ilmselt ei aimanudki, et ettevõtte Forever Living Products tooteid võib julgesti anda nii lemmikloomadele kui ka teistele loomadele. Kui teie loom saab mingit ravimit, konsulteerige enne loomaarstiga, veendumaks, et Aloe Vera sellega sobib. Me ei soovita Aloe Vera ega mesilastoodete kasutamist tavaliste ravimite asemel.

Ettevõtte Forever Living Products nõustajaks on loomaarst David Urch, BSc. MA VetMB MRCVS. Alustades õpinguid toitumise ja füsioloogia alal Leedsi Ülikoolis, jätkas David magistriõpinguid Cambridge’is, Medical Sciences Tripos, ning sai veterinaariakraadi Cambridge’i Ülikoolis 1980. aastal. 1982. aastal rajas ta oma praksise, mille kõrvalt peab veel farmi, kus aretab võistlushobuseid. Ta alustas Aloe Vera kasutamist oma „patsientidel” 1996. aastal ning 1999. aastal kirjutas oma avastustest raamatu. Praegu kulub enamik tema ajast loengute pidamisele, kus ta selgitab Aloe Vera kasulikke toimeid nii tavainimestele kui oma ala professionaalidele.

Konsulteerige alati veterinaarkirurgiga – kui hakkate haigust ise diagnoosima, võib see kurvalt lõppeda. Mitte kunagi ärge muutke ega jätke pooleli veterinaarkirurgi poolt ordineeritud ravimite võtmist, ilma et oleksite temaga eelnevalt konsulteerinud. Täiendavaid taimseid ravimeid tuleb kasutada lisandina, mitte kunagi aga ravimi asemel.

Aloe Vera’l on mitmeid häid omadusi, kuid tegelik kasu sõltub indiviidist. Aloe Vera ja mesilastoodetega tuleb alati olla kannatlik, kuna tulemused ei pruugi ilmneda kohe. Kui toode teid ei aita, on meie poolt müüdavatel toodetel 30-päevane raha-tagasi-garantii. Ettevõtte Forever Living Products toodete puhul saate Aloe Vera’st ja mesilastoodetest võimalikult suure kasu ning see teebki ettevõtte Forever Living Products unikaalseks.
Lemmiklooma tervisetooted

Soovitused/teave:

Nahaprobleemid

Aloe Vera preparaadid sobivad suurepäraselt nahaprobleemide, nt allergiad, abstsessid, seeninfektsioonid, püodermia ja mitmesuguste dermatiitide ravimiseks. Suu kaudu võib koos toiduga sisse anda geeli, ning erinevaid lokaalselt kasutatavaid tooteid võib määrida otse nahale. Aloe Vera vähendab põletikureaktsiooni, samuti aitab eemaldada surnud rakke ning erinevaid jääke. See loob sobiva keskkonna rakkude uuenemisele, kiirendades sel viisil haavaparanemist.

Haavad ja põletused

Need alluvad ravile Aloe Vera’ga eriti hästi. Haava või põletuse efektiivseks paranemiseks tuleb seda hoida puhta ja niiskena, tagades samal ajal ka toitainete olemasolu. Vaja on ka õhku ning kaitsvat katet. Olge sidemete eemaldamisel ettevaatlik, et te ei kahjustaks uusi rakke. Aloe Vera kiirendab loomulikku paranemisprotsessi ning aitab tagada ülalmainitud tingimusi.

Seedetrakt

Aloe Vera võib väga kasulikuks osutuda seedetrakti probleemide lahendamisel, eriti selliste puhul, kus lisandub ka põletik. Aloe Vera abil saab leevendada selliseid probleeme nagu stomatiit, gingiviit (igemepõletik) ja suulimaskesta haavandumine.

Kõige lihtsam on suuprobleemide puhul kasutada preparaate, mis on olemas spreina või geelina. Raskemad seisundid, millega kaasneb ka oksendamine ja kõhulahtisus, leevenevad sageli Aloe Vera Gel’i suukaudse manustamise ning maheda dieedi kombinatsiooniga. Kui sümptomid ei kao või halvenevad, pöörduge alati veterinaari poole.

Immuunsüsteem

Immuunsüsteemi häiretest on tingitud väga paljud haigused. Kõige sagedasemad neist on astma, heinapalavik, allergiline nohu, liigesepõletikud ja luupus. Aloe Vera suukaudne manustamine võib krooniliste immuunsüsteemi häirete puhul abiks olla.

Probleemid kõrvade ja silmadega

Üks kõige sagedasemaid kõrvaprobleeme on väliskõrva põletik, kus nakkus ja põletik tekivad kõrva vertikaal- ja horisontaalkanalites. Kõrvades on sageli segainfektsioonid, mille komponentideks võivad olla lestad, bakterid, seened ja pärmseened, ning seal võivad olla ka võõrkehad, nt seemned. Aloe vera mahl, geel ja kombinatsioon preparaadiga Taruvaigu tabletid võib sellisel juhul väga kasulikuks osutuda. Enne ravi alustamist näidake kõrva alati loomaarstile, kuna võõrkehade ja kasvajate puhul on vajalik õige ravi.

Silmaprobleemid on ohtlikumad ning seetõttu tuleks alati konsulteerida loomaarstiga. Silma side- ja sarvkestapõletike puhul võib abiks olla Aloe Vera õrn lahus.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun