KKK

Siin on valik korduma kippuvatest küsimustest ettevõtte Forever Living Products ja Aloe Vera kohta. Kui te ei leia siit vastust oma küsimusele, võtke meiega julgesti ühendust.

K. Mida tähendab 100% stabiliseeritud Aloe Vera geel?

V. Aloe Vera geel pärineb taime sisemistest osadest (nn sisemine geel). Fotol on näha, et sisemise geeli saamiseks lehest fileeritakse Aloe vera lehte käsitsi. Terminit Aloe Vera mahl kasutatakse sageli geeli kirjeldamiseks, kuid tegelikult mõeldakse selle all aaloe lateksit, tugevat lahtistit aloiini sisaldavat ainet, mis on kohe lehe pealispinna all. Aloe Vera geelil (nagu enamikel taimsetel produktidel) on piiratud säilivusaeg ning need lagunevad üsna kiiresti. Seetõttu on oluline geel kiiresti stabiliseerida, et seda loomulikku lagunemist vältida. Säilitusprotsessi käigus lisatakse looduslikke säilitusaineid, nii et Aloe Vera geeli maksimaalne võimalik kontsentratsioon oleks umbes 98% taimest saadud geelist. Termin 100% stabiliseeritud tähendab töötlemisel kasutatud stabiliseeritud toote kontsentratsiooni ning kui te seda terminit kohtate, võite olla kindlad, et geeli pole lahjendatud või selle mahtu suurendatud teiste ainete abil. Ettevõtte Forever Living Aloe Vera geeli kontsentratsioonid varieeruvad alates 85%-st (Bits n Peaches) kuni umbes 98%-ni (Plain Gel).

Uurige, mida Aloe Vera veel sisaldab

K. Kas mahl ja geel on üks ja seesama?

V. Ei ole ning see tekitab palju segadust. Mahl tähendab vaid aaloe lateksit, mis on kibeda maitsega aine kohe Aloe Vera lehe pealispinna all. Geel tähendab lehe läbipaistvat siseosa (lehe sisemine geel). Aaloe Rahvusvaheline Teadusnõukogu (International Aloe Science Council, IASC) lubab terminit „mahl” kasutada vedeliku kohta, mis sisaldab vaid 15% sertifitseeritud Aloe Vera’t. Geelina tunnistatakse toodet, mis peab sisaldama vähemalt 85% sertifitseeritud Aloe Vera’t. Sertifitseerimine tähendab seda, et Aloe Vera sisu on testitud puhtuse ja kontsentratsiooni suhtes. Kõik ettevõtte Forever Living Aloe Vera geelid sisaldavad vähemalt 85% sertifitseeritud Aloe Vera lehe sisemusest pärinevat geeli.

K. Miks ma pole teie tooteid poes näinud?

V. Ettevõtte Forever Living Products (FLP) tooted on saadaval vaid sõltumatute edasimüüjate kaudu ning jaekaubandusvõrgust neid osta ei saa. FLP on alati hea seisnud oma edasimüüjate huvide eest ning toodete jaemüüki paiskamine nõrgendaks tunduvalt edasimüüjate võrgustikku. See oleks vastuolus ettevõtte Forever Living Products asutaja Rex Maughani soovidele, kes soovis, et FLP toodete müügist saaksid kasu tavalised inimesed.

K. Miks ma peaksin ostma just ettevõtte Forever Living Aloe Vera tooteid?

V. Ettevõte Forever Living Products (FLP) on maailma suurim Aloe Vera edasimüüja ja kasvataja, kellel on suured istandused USA-s ja Kariibi mere piirkonnas. FLP teab täpselt, kus ja kuidas tooraineks kasutatav Aloe Vera kasvatati ning võib olla kindel, et selle kasvatamisel ei ole kasutatud pestitsiide ega umbrohumürke. Kogu töötlemine on FLP kontrolli all ning Aloe Vera geel eraldatakse värskel lõigatud küpsetest lehtedest käsitsi ning stabiliseeritakse paari tunni jooksul, et kaitsta selle olulisi koostisosi. FLP ei lisa geelile ühtegi kunstlikku maitse- ega lõhnaainet!

FLP kasutab Aloe Vera’t oma toodetes põhikoostisosana, mitte lisandina.

K. Teiste ettevõtete tooted on odavamad, miks ma pean teie omasid ostma?

V. Paljud odavamad tooted, eriti poekettides müügil olevad tooted on lahjendatud. Aloe Vera lehed, sh lehe välispind purustatakse ning saadud mahl filtreeritakse enne külmkuivatust söega. Saadud pulber saadetakse üle maailma laiali ning tootmise käigus lisatakse pulbrile vett. Külmkuivatus, filtreerimine süsinikuga ning vee lisamine eemaldab või hävitab palju Aloe Vera kasulikke koostisaineid. FLP kasutab vaid lehe sisemust ning stabiliseerib geeli kohe, nii ei lähe ükski kasulikest ainetest kaotsi.

Aloe Vera’ga seonduvas äris on olnud palju „isetegevust”, kuna oportunistid on samuti Aloe Vera „rongi” peale hüpanud ning lahjendatud tooteid müüma hakanud. 1993. aastal tehtud uuringus selgus, et vajalikul tasemel Aloe Vera’t sisaldas vähem kui 1% toodetest.

K. Mõned tootjad ütlevad, et nad kasutavad kogu lehte ning on seetõttu teist „paremad”?

V. Aloe Vera lehe välispind (koor) sisaldab aaloe lateksit, mis sisaldab aloiini – sellel on mitmeid omandusi, millest kõige enam tuntud on tugev lahtistav toime! Lehe sisemuses (Aloe Vera geeli allikas) on kõik Aloe Vera kasulikud koostisosad ning lehe kooreosas on neid tegelikult väga vähe. Nn kogu lehest valmistatud Aloe Vera tooted pole paremad stabiliseeritud lehe sisemusest saadud geelist, mida kasutab Forever Living Products.

K. Teie joogid on värvuselt väga erinevad ning sisaldavad viljalihatükke – kas need on puhtad?

V. Ettevõtte Forever Living Products Aloe Vera pole homogeniseeritud ega filtreeritud – see põhjustabki loomuliku varieeruvuse värvides ning viljalihatükikesed, mis sisalduvad Aloe Vera jookides. Te võite olla kindel, et toote head koostisosad pole välja filtreeritud ega hävitatud. Kui toode näeb välja nagu vesi, siis ta enamasti seda ongi – rohkem vesi!

K. Kuidas saame olla kindlad, et saame puhta Aloe Vera?

V. Ettevõtte Forever Living Products Aloe Vera tooted pole valmistatud külmkuivatatud geelist. Samuti ei kasuta FLP pastöriseerimist, kuna liigne kuumus hävitab toimivad koostisosad. Vaadake paljude FLP toodete pakendit – te näete, et 100 %-line stabiliseeritud Aloe Vera Gel on koostise loetelus mainitud ESIMESENA.

Lugege artiklit, mis paljastab häbiväärseid tegusid, mida Aloe Vera tööstuses tehakse. Autor leidis 1993. aastal, et „vähem kui üks protsent saadaolevaist kaubamärkidest sisaldab vajalikul tasemel Aloe Vera’t” ning vaid 3 neist sisaldasid seda nii palju, et neil oli ka meditsiinilist väärtust! Üks hästi sel ajal tuntud kaubamärk ei sisaldanud Aloe Vera’t peaaegu üldse, selle koostisosaks oli põhiliselt vesi!

K. Millised tõendid on olemas, et teie tooted toimivad?

V. Sõltub sellest, mida te tõenditeks peate. On palju aruandeid, raamatuid, dokumente ja muud materjali, mis näitavad Aloe Vera tervisele kasulikku toimet (nii inimestel kui loomadel) ning nendele lisanduvad inimeste kogemused, millest mõned on ka avaldatud. Siiski nõuab kaasaegne meditsiin teaduslikke tõendeid, mis saadakse topeltpimekatsetest (kus nii uurija kui uuritav ei tea, kas tegemist on ravimi või platseeboga). Sedalaadi uuringuid on nüüd hakatud tegema ning need on andnud tõendeid, et meie tooted toimivad (vt Aloe News).

Suuremahulised topeltpimeuuringud annavad vaieldamatuid tõendeid, kuid need on väga kallid. Aaloed käsitlevates uudistes Aloe News mainitud uuringuid toetas Forever Living Products, kes andis uuringu jaoks Aloe Vera geeli.

“Teaduslikust vaatenurgast võime nüüd julgesti öelda: „on olemas kliinilised andmed, samuti tuhandeaastase kogemused, mis näitavad, et Aloe Vera’l on tugev ravivad, immunomoduleerivad, põletikuvastased ja kudede regeneratsiooni stimuleerivad omadused.”

Samast allikast: „Ei ole kahtlustki, et Aloe Vera mõjutab paljude vaevuste, haiguste, häirete jne vältimist, ravi ja paranemiskiirust, kuid kõige olulisem on see, et Aloe Vera aitab organismil end ise ravida.”

Mõlemad tsitaadid on võetud raamatust „Aloe Vera – Natures Silent Healer” (Aloe vera – looduse vaikne ravitseja), mille autoriteks on Alasdair Barcroft ja Dr Audun Myskja ning millele eessõna kirjutas Dr Tom Reynolds. Esmakordselt avaldatud 2003 BAAM-i poolt.

Lõpuks – ettevõte Forever Living Products pakub kõikidele oma toodetele 30-päevast raha-tagasi-proovivõimalust. Tänaseks on tagastatud vähem kui 1% toodetest – see kõneleb ise enda eest!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun