Aaloeaktivaator

14.44

See unikaalne toode sisaldab rohkem kui 98% aaloegeeli. Puhastab, värskendab ja rahustab nahka.

Kategooria:

Kirjeldus

– Suurepärane palsam nahale

– Piisavalt õrn kogu näo, isegi tundliku silmaümbrusnaha vastu

– Puhastab, rahustab ja värskendab

– Tugevdab muude Foreveri nahahooldustoodete toimet

Aaloega aktivaator sisaldab rohkem kui 98% aaloegeeli. Nahale kantuna värskendab ja rahustab see silmapilkselt. Aaloe sobib suurepäraselt tundlikule nahale. Teised aktivaatoris leiduvad olulised koostisained, nagu A-, C- ja E-vitamiin kannavad naha eest igapäevaselt hoolt.

Peale väärtusliku aaloe sisaldab aktivaator veel allantoiini, mis pehmendab ja silub nahka. Selles leiduvad ensüümid, aminohapped ja polüsahhariidid niisutavad tõhusalt. Aaloerikas aktivaator valmistab naha ette muudeks Foreveri nahahooldustoodeteks või kui kasutate seda lõpus, kinnistab ja tugevdab see nende toimet. Võib-olla saab see igapäevase ilurituaali uus osa peagi teie lemmikuks, sest nii protsess ise kui ka pehmem ja kaunim nahk pakuvad suurt rõõmu.

KASUTUS:
Aaloega aktivaator on universaalne toode, mis puhastab ja värskendab. Niisutage vatitups aktivaatoriga ja kandke õrnalt nahale. Aaloemaski tegemiseks segage kokku
1 tl maskipulbrit ja 1 tl aktivaatorit ning kandke õhuke maskikiht puhtale nahale. 20 minuti möödudes loputage hoolikalt sooja veega. Kasutage 2–3 korda nädalas.

kood 612

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun