Foreveri aaloemahl

32.64

See on looduse enda loodud toidulisand, mille inimkäed on aidanud meieni tuua. Mahl on valmistatud üksnes aaloelehe siseosast ning selles on säilinud kõik Aloe Vera naturaalsed omadused.

Aaloemahl täiustab oma toitainetega suurepäraselt meie toidulauda. Harilik aaloe sisaldab 75 tuntud toitainet, nende seas aminohappeid, vitamiine, mineraale, ensüüme. See on väärt lahendus neile, kes soovivad parandada oma elukvaliteeti!

Kategooria:

Kirjeldus

Nagu looduse loodud

Kujutage ette, et lõikate aaloelehe katki ja tarvitate selles olevat geeli otse lehest. Meie aaloemahl on peaaegu sama värske kui geel otse lehest! See väärt jook sai Rahvusvaheliselt Aaloeteadusnõukogult (IASC) esimesena sertifikaadi, mis kinnitab toote ehedust ja tõhusust. Seda valmistatakse ehedast lehe sisemuse geelist. Selles ei ole suhkrut, gluteeni ega lisatud säilitusaineid.

Aaloed on juba mitmeid aastasadu hinnatud nahka rahustavate, jahutavate ja niisutavate omaduste poolest, mis on ka teaduslikku kinnitust leidnud. Aga see unikaalseid polüsahhariide ja toitaineid sisaldav väärtuslik taim on väga kasulik ka seespidisel tarvitamisel.

Aaloe on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada ning soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida. Atsemannaan on üks peamisi näitajaid, mida IASC aaloe kvaliteedi hindamisel arvesse võtab. Foreveri aaloemahlas on atsemannaani peaaegu kaks korda rohkem kui sertifitseerimiskriteeriumide järgi nõutav!

Aaloemahla töödeldakse aseptiliselt, tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta ja see sisaldab koguni 99,7% ehedat aaloelehe sisemuse geeli. Aaloemahl villitakse 100% taaskasutatavatest materjali- dest valmistatud tetrapakendisse, et saaksite värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

 

• 99,7% ehedat aaloelehe sisemuse geeli

• Säilitusainevaba

• Hoiab seedimise korras

• Aitab immuunsüsteemi tugevana hoida

• Parandab toitainete omastamist

• Aitab säilitada loomuliku energiataseme

 

KOOSTIS: Stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geel (99,7% aaloelehe sisemuse geeli, askorbiinhape, sidrunhape).

TARVITAMINE: Miinimum 30ml päevas, optimaalne 60 – 120 ml (30 – 60 ml kaupa kaks korda päevas enne sööki, peale juua vett). Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoidke külmkapis vertikaalasendis. Tarvitage ära 30 päevaga.

KOGUS: 1 liiter

Kood 715

page1image248918368 page1image248918160  page1image248917632

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun