Aaloemahl Forever Freedom

44.58

Toidulisandis on aaloe looduslikke omadusi täiustatud glükosamiini, kondroitiini, C-vitamiini ja MSMiga.

See mahl on suurepärane viis kaitsta liigeseid kulumise eest. Mahl aitab säilitada liigeste normaalse funktsioneerimise ning toob tagasi elurõõmu.

Kategooria:

Kirjeldus

Aaloemahl „Forever Freedom“ leevendab liigeste vananemise ja kulumise sümptomeid, mida tekitavad mööduvad aastad ja aktiivne sport.

„Forever Freedom“ on aaloenektari, glükoosamiinsulfaadi, kondroitiinsulfaadi, MSMi ning C- ja E-vitamiini segu.

Glükoosamiinsulfaat ja kondroitiinsulfaat on kõhrede loomulikud koostisained, mis kaitsevad kõhrede struktuuri ning tagavad, et need meie „amortisaatorid“ oleksid õigesti niisutatud ja liigestes paiknev määrdevedelik oleks vajaliku viskoossusega. Vananedes kaotab organism võime piisaval hulgal toota terveteks liigesteks vajalikke elemente.

MSM on bioloogiliselt omastatava väävli põhiallikas, mida leidub organismi igas rakus. See kaitseb põletiku eest. C-vitamiin on oluline mis tahes laadi paranemiseks ning iseäranis tarvilik MSMi funktsioneerimiseks.

Aaloe aitab kõiki neid liigestele vajalikke aineid paremini omastada. Mahla „Forever Freedom“ soovitatav päevakogus (120 ml) sisaldab glükoosamiinsulfaati (1500 mg), kondroitiinsulfaati (1200 mg), MSMi (750 mg), C-vitamiini (250 mg). Mahlas „Forever Freedom“ sisalduvad toitained on saadud looduslikest ainetest.

„Forever Freedom“ on turvaline ja tõhus abi liigestele.

 

• Praktiline ja toiteväärtuslik viis kaitsta liigeseid kulumise eest.

• Mahla koostises on liigestes loomulikult sisalduvaid aineid.

• Aloe vera sisaldab üle 200 komponendi ja üle 75 toitaine.

• Kiire ja efektiivne toime.

 

KOOSTIS: Aloe Vera geel, sorbitool, naturaalne apelsinimahla kontsentraat, fruktoos, glükoosamiinsulfaat, kondroitiinsulfaat, naturaalne apelsini lõhnaaine, metüülsulfonüülmetaan (MSM), askorbiinhape, sidrunhape, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, tokoferool (E-vitamiin).

SOOVITATAV: 60–120 ml (30 ml kaupa kaks korda päevas või 60 ml kaupa kaks korda päevas, peale juua vett). Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis.

KOGUS: 1 liiter

Kood 196

page1image247938096  page1image247938304

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun