Aaloepihusti loomadele

21.07

„Aloe Veterinary Formula“ on esmaabivahend loomadele.

Sobib ideaalselt väliste nahaprobleemide korral. Kiire rahustava toimega. See pihustatav vedelik on suurepärane nahahooldusvahend eri suuruses ja eri liiki loomadele.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

„Aloe Veterinary Formula“ on esmaabivahend. Nüüdsest saavad ka meie loomad aaloe jõu järele proovida.

„Aloe Veterinary Formula“ peamine koostisaine on aaloe, mis on ideaalne väliste nahaprobleemide korral. Pihustatav vedelik sobib eri suuruses ja eri liiki loomadele. Aaloepihustil on kiire rahustav toime.

 

• Peamine koostisaine on aaloe.

• Multifunktsionaalne toode.

• Aitab tõhusalt kergemate nahaprobleemide korral.

• Niisutav toime.

• Pihustatav.

 

KOOSTIS: Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel), Water, Allantoin, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E Natural), Ascorbic Acid, Potassium Citrate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Sodium Citrate, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben.

KASUTAMINE: Peske vigastatud koht vedelseebi „Aloe Hand & Face Soap“ (kood 523) ja veega. Seejärel pihustage vigastatud kohale aaloevedelikku „Aloe Veterinary Formula“ ning vajadusel siduge kinni. Optimaalse tulemuse saavutamiseks kasutage aaloepihustit mitu korda päevas või vastavalt loomaarsti soovitustele.

TÄHELEPANU! „Aloe Veterinary Formula“ on välispidiseks kasutamiseks. Ärge kasutage sügavate torkehaavade korral. Vältige sattumist silma ja muudesse tundlikesse kohtadesse. Enne uue toote kasutamist pidage nõu loomaarstiga.

KOGUS: 473 ml

Kood 30

page1image779052416  page1image779052080

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun