Forever Aloe MPD 2X

25.74

Paljude kasutusvõimalustega kontsentreeritud puhastus- ja pesemisvedelik. Sobib põranda, vaiba, kahhelkivide, vannitoa puhastamiseks ning nõude ja pesu pesemiseks. Eemaldab tõhusalt mustuse ja plekid, lahustab rasva, kriimustamata pindu. Fosfaadivaba.

Kategooria:

Kirjeldus

„Forever Aloe MPD 2X“ on laia kasutusampluaaga kontsentreeritud puhastus- ja pesuvedelik. Me kasutame palju erisuguseid puhastusvahendeid. Kas ei oleks parem osta üks mitmekülgne toode nii pesu pesemiseks kui ka erinevate asjade puhastamiseks?

„Forever Aloe MPD 2X“ olulisemaid eeliseid on universaalsus. Tegu on väga tõhusa ja ökonoomse vedelikuga, mida saab rakendada mitmeti.

„Forever Aloe MPD 2X“ sobib ideaalselt igat tüüpi kanga pesuks. Lisaks on see asendamatu majapidamisvahend põranda, vannitoa, seinaplaatide ja vaipade puhastamiseks. Sobib ka nõudepesuks.
See ohutu vedelik eemaldab tõhusalt mustuse, lahustab rasva ja eemaldab plekid. Et tegu on universaalse tootega, mis täidab mitme teise vahendi funktsioone, säästab see hulga raha. „Forever Aloe MPD
2X“ on keskkonnasõbralik. Selle toote anioonsed ja katioonsed pindaktiivsed ained biolagunevad. Lisaks sisaldab vahend aaloed, mis muudab pesu pehmemaks ja käed siidisemaks.

 

• 2× kontsentreeritud vahend.

• Laia kasutusampluaaga.

• Keskkonnasõbralik.

• Fosforivaba.

• Pehmendab pesu.

• Õrn käte vastu.

 

KOOSTIS: Aqua, Ethoxylated Linear Alcohols, Benzenesulfonic Acid, C10-16-Alkyl Derivatives, Sodium Salts, Sodium Xylene Sulfonate, Sodium Sulfate, Conditioner (Aloe Barbadensis Gel), Parfum, Methylisothiazolinone, Colorant.

KASUTAMINE: meie käest saab puhastusvahendi mugavaks lahjendamiseks soetada spetsiaalse spreipudeli.
Pesu pesemine: tavapesuks kasutage 15 ml vedelikku. Plekieemalduseks valage vahendit otse plekile ning leotage enne pesemist.
Erinevate pindade puhastamine: lahjendage 30 ml vedelikku 4 liitris vees. Saadud lahusega saab puhastada kodutehnikat, põrandat, vanni, keraamilisi plaate ja vaipu. Sobib ka auto sise- ja välispinna puhastamiseks.
Nõudepesu: tilgutage nõudepesunuustikule mõni tilk vahendit.

MÄRKUS: „Forever Aloe MPD 2X“ ei sobi kasutamiseks nõudepesumasinas.

KOGUS: 946 ml.

Kood 307

page1image776585904 page1image776586176

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun