Forever Arctic Sea

34.36

Ainulaadne oomega-3 rasvhapete allikas, mis sisaldab patenditud küllastumata rasvhapete segu (kalmaarirasv, väga puhas kalaõli ja oliiviõli).

Igasse kapslisse on kätketud hästi tasakaalustatud suhtes oomega-3-rasvhapped, mis on tähtsad nii teie tervisele kui ka enesetundele.

Kategooria:

Kirjeldus

Rasvhapped on inimese organismile väga vajalikud. Need täidavad mitut funktsiooni: see aine on oluline ehitusmaterjal membraanide ning meie siseelundeid kaitsva ja soojustpidava rasvkoe moodustumisel. Ent mitte kõik rasvhapped ei ole kasulikud. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et liiga suur kogus küllastunud rasvhappeid, mida leidub kõige enam loomses rasvas, tõstab kolesteroolitaset
ja infarktiriski. Teine rühm – küllastumata rasvhapped – teevad aga organismile head. Neid rasvhappeid ei saa inimese keha ise toota, seepärast peab neid ilmtingimata saama toidust.

Uus „Forever Arctic Sea®“sisaldab küllastumata rasvhapete patenditud segu, mis koosneb kalmaarirasvast, väga puhtast kalaõlist (milles on palju oomega-3-rasvhappeid) ja oleiinhapperikkast oliiviõlist. Toidulisandis „Forever Arctic Sea“ on suurepäraselt tasakaalustatud oomega-3- rasvhapete dokosaheksaeen- ja eikosapentaeenhappe vahekord, mis on väga oluline, kui soovite olla terve ja end hästi tunda. Kui kehas on piisav kogus oomega- 3-rasvhappeid, arenevad ja talitlevad aju, võrkkesta, südame ja teiste närvisüsteemi osade rakud terve elu õigesti. Peale selle arvatakse, et kui tarvitada rohkem dokosaheksaeenhapet, väheneb vananemisprotsessist tingitud ajutegevushäirete risk. Puuduvad andmed, et ükski teine rasvhape niimoodi mõjuks.

„Forever Arctic Sea®“ on tasakaalustatud toidulisand, mis aitab reguleerida kolesterooli ja triglütseriidide taset, parandada vereringesüsteemi, aju ja liigeste talitlust ning toetab nägemist.

Kogus 2 kapslis:

E-vitamiin (D-alfa-tokoferool)  0.67 mg α-TE

Oomega-3-rasvhapped sealhulgas:  435 mg

EPA (eikosapentaeenhape) 200 mg

DHA (dokosaheksaeenhape) 200 mg

Oleiinhape (oliiviõlist) 100 mg

KOOSTIS: oomega-3-rasvhapped (kalaõlist), kalmaariõli, želatiin, oleiinhape (oliiviõlist),

niiskusesäilitaja glütserool, puhastatud vesi, sidruniõli, laimiõli, D-alfa- tokoferool.

Sisaldab kala (anšoovist, lõhet, turska).

SOOVITUSLIK MANUSTAMINE: toidulisandina kuni kolm korda päevas kaks kapslit koos toiduga.

 

  • Hoolikalt väljaarvutatud oomega-3-rasvhapete kogus, et organism saaks seda sama palju kui piisavalt kala süües.
  • Naturaalne tsitrusemaitse, meeldiv lõhn, kalamaitset ei ole tunda.
  • Tooraine ammutatakse keskkonnasõbralikult, kahjustamata ookeani ökosüsteemi.
  • Ehe dokosaheksaeen- ja eikosapentaeenhappe allikas.

 

KOGUS: 120 kapslit.

Kood 376

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun