Forever C-vitamiin

22.01

C-vitamiini igapäevast tarvitamist on iidsetest aegadest seostatud hea tervisega.

C-vitamiini ja kaerakliide segu. Ainulaadne patenteeritud koostis tagab organismis kogu tabletis sisalduva 60 mg C-vitamiini omastamise. See on kiiduväärt valik neile, kes soovivad säilitada head tervist.

Kategooria:

Kirjeldus

C-vitamiini igapäevast tarvitamist on iidsetest aegadest seostatud hea tervisega. Tänapäeva teadus annab meile selle vitamiini tarvitamiseks rohkemgi põhjuseid:

• C-vitamiin on tugev antioksüdant, mis aitab organismi kaitsesüsteemil vabale radikaalide vastu võidelda;
• C-vitamiin on vajalik nahale, kuna see tõhustab rakkudevahelise kollageeni moodustumist;
• C-vitamiin on vajalik, et sidekoed oleksid terved.

Inimorganism ei ole võimeline ise C-vitamiini tootma, sellepärast peame seda saama toidust. C-vitamiini olulisus organismile on ilmselge. Teaduslikud uuringud kinnitavad, et stress, ravimid ja keskkonnasaaste kulutavad keha C-vitamiini varusid. Näiteks võib ühe sigareti suitsetamine hävitada koguni 25 mg C-vitamiini. Selle vitamiini puudus põhjustab igemete veritsust ja kapillaaride purunemist.

Toidulisand „Absorbent-C“ sisaldab veel kaerakliisid – ühes tabletis on 60 mg C-vitamiini ja 500 mg kaerakliisid. Kaerakliid (hästilahustuvad puhastamata kiudained kaerast) aitavad C-vitamiini paremini omastada. Ainulaadse patenditud protsessi abil loodud koostis tagab, et organism omastab kõik tabletis sisalduvad 60 mg C-vitamiini. Hea tervise säilitamiseks on toidulisandit „Absorbent-C“ soovitatav tarvitada iga päev.

KOOSTIS: naturaalsed kaerakliid, sorbitool, mesi, askorbiinhape, steariinhape, apelsinilõhnaaine, tsitruse bioflavonoidid, papaia viljalihapulber, ränidioksiid.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kuni kolm korda päevas toidulisandina.

  • Kaerakliid parandavad C-vitamiini omastamist.
  • Tugev antioksüdant
  • Säilitab terve naha.

KOGUS: 100 tabletti (igas tabletis on 60 mg C-vitamiini).

Kood 48

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun