Forever Lite Ultra šokolaadikokteil

27.25

Täiendab hästi tervislikku eluviisi. Kaks lahja piimaga või taimse piimaga valmistatud kokteiliportsjonit päevas annavad 100% vitamiinide ja mineraalide soovituslikust päevanormist. Forever Lite Ultra kokteilid aitavad kujundada tõhusa kava optimaalse kehakaalu säilitamiseks.

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Lite Ultra on suurepärane lisand teie tervislikule eluviisile. See toitainekokteil ühendab endas uut arusaama toitumisest ja uusimaid tehnoloogiaid. Forever Lite Ultra aitab kujundada häid toitumisharjumusi ja tervislikku eluviisi.

Kaks portsu väherasvase piimaga tehtud Forever Lite Ultra kokteili päevas annab 100% soovitatavast päevasest vitamiini- ja mineraalikogusest. Forever Lite Ultra sisaldab 18 aminohapet, sealhulgas primaarstruktuuriga ja hargnenud ahelaga aminohapped. Kokteilis olev aminoteiin kiirendab valkude lõhustumist ja tõhustab aminohapete omastamist. Forever Ultra Lite kokteilid aitavad tõhusalt optimaalset kaalu säilitada. See sisaldab 55% enam valku.

Forever Lite Ultra kuulub lahutamatult kaalulangetusprogrammi Clean 9. See kokteil ja Clean 9 aitavad teil hoolitseda oma tervise eest ja luua efektiivse optimaalkaalu säilitusprogrammi. Kokteil “Forever Lite Ultra” rahuldab suurepäraselt terve eluviisi pooldajate vajadused.

KASUTAMINE: Segage üks mõõtlusikatäis pulbrit (kasutage kaasasolevat 25 g lusikat) 300 ml lahja piimaga. Loksutage purki enne igat kasutamist.

NB! See toode on Kölni nimkirjas. Kölni nimekiri on sportlastele, kes soovivad olla kindlad, et toode on turvaline ja ei põhjusta positiivset dopinguproovi. Vaata Kölni nimekirja siitKölner liste / Cologne List.

Teised Kölni nimekirjas olevad Foreveri tooted.

KOGUS: 375g (15 portsjonit)

Kood 470

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun