Forever Move

67.61

Liikuge vabalt ning hoidke oma liigesed korras ja painduvad Foreveri uusima, kliiniliselt novaatorlikema toidulisandiga Forever Move™.

See on suurepärane toode inimesele, kes soovib oma lihased ja liigesed terved hoida. Tootes on kaks ülitõhusat koostisosa: *NEM® ja **BioCurc®, mille patenditud kooslust ei leidu kuskil mujal maailmas.

Kategooria:

Kirjeldus

Me suhtume liikumisvõimesse enamasti kui iseenesest mõistetavasse asja, kuni see võime ei vähene või ei saa kuidagimoodi piiratud. Liikuge vabalt ning hoidke oma liigesed korras ja painduvad Foreveri uue, kliiniliselt novaatorliku toidulisandiga Forever Move TM. Liigestele ja lihastele suunatud toode sisaldab kahe ülitõhusa koostisaine patenditud kooslust, mida te kuskil mujal maailmas ei leia!

Munast saadav naturaalne koostisosa NEM®* varustab organismi kondroitiini, hüaluroonhappe, glükosamiinglükaanide ja kõige olulisemate valkudega, nagu kollageen. Avaldatud artiklites märgitakse selle patenditud koostisaine kohta, et see aitab säilitada liigutuste normaalse amplituudi ning liigeste hea seisukorra ja painduvuse, hoiab kõhred tervena, vähendab lihaste ja liigeste jäikust, samuti aitab pärast treeningut kiiresti taastuda, s.t teeb peaaegu kõike, mida teie liigesed vajavad.

Oleme selle ülimalt uuendusliku toidulisandi koostist veelgi enam rikastanud kollajuurest saadava kurkumiiniga ja seda mitte suvalises vormis, vaid versiooniga BioCurc®**, mida valmistatakse patenditud emulgeerimistehnoloogia järgi. See tehnoloogia parandab kurkumiini bioloogilist juurdepääsetavust 200%, tänu millele see imendub tõhusamini ja keha kasutab seda paremini. Inimkond on juba tuhandeid aastaid teadnud, et see taim aitab liigesed terved hoida ja toimib antioksüdandina. Tänapäeval ilmub kurkumiini kohta tuhandeid teadusartikleid, millega heidetakse valgust paljudele kollajuure kasulikele omadustele. Oleme võtnud usaldusväärse koostisaine ja suurendanud selle efektiivsust ehk teisisõnu ühendanud parima osa sellest, mida pakuvad teadus ja loodus.

Ükskõik, kas olete sportlane, sage peolkäija või tahate lihtsalt iga päev suuremat liikumisvabadust, need kaks tõhusat koostisainet, mille päevanorm on kolmes hõlpsalt alla neelatavas kapslis, aitavad teil tagasi saada liikumiskerguse. Ärge lükake seda edasi!

NB! See toode on Kölni nimkirjas. Kölni nimekiri on sportlastele, kes soovivad olla kindlad, et toode on turvaline ja ei põhjusta positiivset dopinguproovi. Vaata Kölni nimekirja siitKölner liste / Cologne List.

Teised Kölni nimekirjas olevad Foreveri tooted.

Kogus kolmes kapslis:

Kaloreid 10
Kokku rasva  1 g

Kaltsiumi (NEMist®*)  60 mg

Patenditud kompleksi  1 g

(NEM®* – munakooremembraan, vees lahustuv kurkumiinikompleks (kurkumi (curcuma longa) juureekstrakt))

MUUD KOOSTISAINED: rafineeritud sojaõli, želatiin, glütserool,puhastatud vesi ja jaanileivapuuekstrakt. Sisaldab muna, soja ja kala.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: kolm kapslit päevas.

 

  • Looduslik lahendus tervete lihaste ja liigeste heaks.
  • Kiire ja kindel tulemus vaid 7–10 päevaga.
  • Kaks patenditud koostisainet liigeste tervise jaoks.
  • Kliiniliselt peaaegu 5 korda efektiivsem kui glükosamiin ja kondroitiin.

 

KOGUS: 90 kapslit.

kood 551

page1image306537072page1image306537488

*NEM® on ESM Technologies LLC registreeritud kaubamärk

**BioCurc® on Boston BioPharm, Inc. registreeritud kaubamärk

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun