Forever Pomesteen Power

28.20

Suurepärane antioksüdantide allikas. Tegu on eri puuvilja- ja marjamahla (granaatõuna-, pirni-, mangostani-, vaarika-, muraka-, mustika- ja viinamarjaseemneekstrakti) seguga.

Tänapäeval ei ole enam kahtlust, et antioksüdandid mõjutavad märkimisväärselt meie tervist ja head enesetunnet. Tunnetage eksootiliste viljade jõudu!

Kategooria:

Kirjeldus

Tänapäeval ei ole enam kahtlust, et antioksüdandid mõjutavad märkimisväärselt meie tervist ja head enesetunnet. Toitumisspetsialistid ei ole aga veel jõudnud otsusele, millised viljad on võimsate antioksüdantide suurimad allikad – kas antioksüdanti ksantiin enim sisaldavad või parimate hapnikuradikaale absorbeerivate omadustega viljad.

Forever Pomesteen Poweri’t iseloomustavad mõlemad omadused. Tegu on puuvilja- ja marjamahla ning viinamarjaseemneekstrakti patenditud seguga. Toode sisaldab granaatõuna-, pirni-, mangostani-, vaarika-, muraka- ja mustikamahla.

Hapnikuradikaalide sidumise võime on indikaator, mis näitab, kuidas antioksüdant suudab vastu seista vabade radikaalide põhjustatavale kahjule. Eri viljaliikidel on erinev võime absorbeerida vabu radikaale. Uuringud on näidanud, et koguni sama liiki viljade võime neelata vabu radikaale võib sõltuvalt saagikoristusajast olla erinev.

Mahla Forever Pomesteen Powerkoostisosad on viljadest talletatud hetkel, mil nende radikaalisidumisvõime oli kõige suurem. Selle toote valmistamisel pööratakse erilist tähelepanu granaatõuna ja mangostani radikaalisidumisvõime koefitsiendile.

Granaatõunamahlas on rohkem polüfenooli antioksüdante kui punases veinis, rohelises tees, jõhvika- või apelsinimahlas. Peale selle on see suurepärane A-, C- ja E-vitamiini ning raua allikas.

Mangostan on eriti populaarne Aasias. See vili sai kuninganna Victoria lemmikuks ning sellest ajast kutsutakse seda viljade kuningaks. Mangostan paistab silma tõhusa radikaalisidumisvõime poolest. Vili sisaldab palju võimsat antioksüdanti ksantiin.

Forever Pomesteen Power – eksootiliste viljade uskumatu võimsus!

PATENDITUD SEGU

KOOSTIS: granaatõuna-, pirni-, mangostani-, vaarika-, muraka- ja mustikamahl, viinamarjaseemneekstrakt.
Päevanorm ei ole kindlaks määratud.

MUUD KOOSTISAINED: kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat.

SOOVITATAV: 30 – 50 ml kord päevas enne sööki. Enne tarvitamist loksutada. Avatuna hoida külmkapis kuni 30 päeva.

• Suurepärane antioksüdant.
• Puuvilja- ja marjamahla ning viinamarjaseemneekstrakti segu.
• Eksootiline maitse, mis meeldib kõigile.

KOGUS: 473 ml

Kood 262

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun