Forever Therm

37.67

Organismi talitlust toetav toidulisand sisaldab erilist taimeekstraktide ja toitainete kompleksi.

See annab energiat ja võib kiirendada ainevahetust. Tõhus abivahend kaalu jälgimisel ja kõhnumisel. Selle abil jõuate kiiremini tulemusteni ning saavutate meelepärase vormi.

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Therm™ on tõhus organismi talitlust toetav toidulisand, mis annab energiat ja kiirendab ainevahetust, tänu millele on hea abimees kaalust alla võtmisel.

Kõhnumisprotsessi on raske alustada. Eesmärgi saavutamine võib tunduda aeglane ja vaevarikas. Õnnestumise kaks peamist võtmesõna on tervislik kalorivaene toit ja regulaarne trenn. Ent leidub ka abivahendeid, mis hõlbustavad ettevõtmise kordaminekut. Forever Therm™ tõhustab kaalust alla võtmist. Nõnda jõuate kiiremini tulemusteni ning saavutate meelepärase vormi ja kaalu. Toode sisaldab erilist taimeekstraktide ja toitainete kompleksi, mis võib soodustada ainevahetust ning tuua tulemuse kiiremini ja lihtsamini.

Rohelise tee ekstraktis sisalduvad polüfenooliühendid katehhiinid stimuleerivad ainevahetust ja toimivad antioksüdantidena. Erinevad uurimused on näidanud, et need mõjuvad soodsalt organismi termogeneesile. Termogenees on selline energia tootmine, kus „kütusena“ kasutatakse rasva. Forever Therm™ sisaldab veel guaraanapauliinia seemneekstrakti, milles leidub ohtralt taimset alkaloidi kofeiini. See aitab energiataseme üleval hoida nii trenni kui ka pingelise töö ajal. Uurimuste kohaselt toimivad roheline tee ja looduslik kofeiin sünergiliselt, toetades termogeneesi.

Roheliste kohviubade ekstraktis leidub ainulaadset ainet klorogeenhapet, mida on röstitud kohviubades vähe. Uurimuste järgi aitab see aktiivne koostisosa pidurdada glükoosi imendumist, mistõttu võib olla abiks veresuhkru normaalse taseme hoidmisel (kui see oli enne normaalne). Tänu sellisele toimele võib see aine aidata isu vähendada ja energiakõikumisi vältida.

Sellel ainevahetust stimuleerival kolmikul on veel ideaalseid sõpru: B-rühma vitamiinide kompleks ja C-vitamiin. B-rühma vitamiinid ja C-vitamiin on eriti tähtsad süsivesikute, valkude ja rasvade ainevahetuseks. Suure füüsilise koormuse (näiteks trenni) korral kulutab keha nende vitamiinide varud kiiresti ära, seega on oluline neid täiendada, sest see võib mõjutada ainevahetust.

Loomulikult on igasuguse kaalulangetusprogrammi puhul edu aluseks tervislik toitumine ja piisav füüsiline aktiivsus. Tõhusa taimeekstraktide ja toitainete kompleksiga Forever Therm™ võib anda energiat, soodustada ainevahetust ning aidata eesmärgini jõuda.

 

• Võib stimuleerida ainevahetust ja aidata kaalu langetada, kui toidulisandi tarvitamist täiendavad tervislik toitumine ja trenn.

• Sisaldab tõhusaid taimeekstrakte ja toitaineid, mis toetavad termogeneesi.

 

Kogus kahes tabletis
C-vitamiin (askorbiinhape)  75 mg
B1-vitamiin (tiamiinhüdrokloriid)  1 mg
B2-vitamiin (riboflaviin)  1,4 mg
Niatsiin (niatsiinamiid)  10 mg
B6-vitamiin (püridoksiinhüdrokloriid)  1,3 mg
Folaat (foolhape)  200 mcg
B12-vitamiin (tsüanokobalamiin)  2,4 mcg
Pantoteenhape (kaltsium-D-pantotenaat) 6 mg

Patenditud Forever Thermi koostisainekompleks (Hiina teepõõsa (Camellia sinensis) leheekstrakt, guaraana-pauliinia (Paullinia cupana) seemneekstrakt, robusta kohvi (Coffea canephora robusta) ekstrakt.)

MUUD KOOSTISAINED: mikrokristalne tselluloos, steariinhape, võrkstruktuuriga naatriumkarbok- sümetüültselluloos, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, dekstriin, dekstroos, keskmise ahela- ga triglütseriidid, trinaatriumtsitraat.

KOGUS: 60 tabletti.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: kaks tabletti päevas. Valige omale sobiv viis: võite võtta ühe tableti hommikul ja teise lõunal või mõle- mad hommikul. Forever ThermTM sisaldab looduslikku kofeiini, mistõttu ei ole seda soovitatav tarvitada õhtul pärast kella 18.

kood 463

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun