Foreveri aaloe-virsikunektar

32.64

Aaloe vägi ja virsiku magusus. Kõikidele meeldib päikese käes valminud virsikute maitse!

See naturaalse virsikupüreega värskendav aaloemahl meeldib ühtviisi lastele ja täiskasvanutele, sest see kingib naudingu nii võrratust virsikumaitsest kui ka suurepärasest enesetundest! Tõhustage seedimist ning nautige mahlaseid virsikuid ja aaloe väge.

Kategooria:

Kirjeldus

Aaloe vägi ja virsiku magusus

Ega ilmaasjata ei öelda „magus nagu virsik” – kõikidele meeldib päikese käes valminud virsikute maitse! Tõhustage seedimist ning nautige mahlaseid virsikuid ja aaloe väge.

Aaloe on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada (seedeorganitest jõuavad need verre) ning soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida.

84,5% stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geelist ja mahlasest kaltsiumiga virsikupüreest valmistatud tootel on ainulaadne magus maitse. See varustab keha väärtuslike aaloest pärinevate ainetega.

Aaloe-virsikumahla töödeldakse aseptiliselt (tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta) ja see villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakendisse, et saaksite värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadu- sed säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

See naturaalse virsikupüreega värskendav jook meeldib ühtviisi lastele ja täiskasvanutele, sest see kingib naudingu nii võrratust virsikumaitsest kui ka suurepärasest enesetundest!

 

• 84,5 % ehedat aaloegeeli

• Säilitusainevaba

• Hoiab seedimise korras

• Aitab immuunsüsteemi tugevana hoida

• Päikese käes valminud virsikud annavad nektarile imelise maitse ja varustavad keha täiendavate toitainetega

• Aitab säilitada loomuliku energiataseme

 

KOOSTIS: stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geel (84,5% aaloelehe sisemuse geeli, askorbiinhape, sidrunhape), naturaalne virsikupüree (8%), fruktoos, naturaalne rohelise viinamarja mahlakontsentraat, naturaalne virsiku lõhnaaine.

TARVITAMINE: Miinimum 30ml päevas, optimaalne 60 – 120 ml (30 – 60 ml kaupa kaks korda päevas enne sööki, peale juua vett). Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoidke külmkapis vertikaalasendis. Tarvitage ära 30 päevaga.

KOGUS: 1 liiter

Kood 777

page1image248918368 page1image248918160  page1image248917632

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun