Foreveri mesilasema piima tabletid

41.38

Mesilasema piima on iidsetest aegadest peetud nooruse eliksiiriks. See kiirendab ainevahetust, annab energiat, leevendab stressi, aeglustab vananemisprotsessi.

Mesilaspiim on töömesilaste ülalõua ja neelunäärmete nõre. See kõrgema sordi toit on söögiks mesilasemale.

Kategooria:

Kirjeldus

Mesilaspiim on töömesilaste ülalõua ja neelunäärmete nõre. See kõrgema sordi toit on söögiks mesilasemale. Mesilasema elab kuni kuus aastat, samas kui töömesilased elavad ainult kuni kuus nädalat.

Mesilasema piim sisaldab vitamiine A, C ja D ning rohkelt B-grupi vitamiine, sealhulgas B5-vitamiini (pantoteenhapet). Pantoteenhape on kehas üks olulisemaid aineid, mis on vajalik valkude, rasvade, süsivesikute ja mitmete hormoonide ainevahetuseks ning sünteesiks. Mesilaspiimas on esindatud kõik olulisemad aminohapped, lisaks 10 asendatavat aminohapet, kaltsium, vask, raud, fosfor, kaalium, räni ja väävel. Tabletid sisaldavad ka nukleiinhappeid.

Mesilaspiim ergutab organismi ainevahetust, aitab kaasa rakkude taastumisele ning suurendab vastupanuvõimet haiguste ja stressi suhtes. „Forever“ mesilaspiim korjatakse otse mesitarust ning külmkuivatatakse kohe. Nii kõrvaldatakse üleliigne vesi, säilitades samal ajal kõik vitamiinid, mineraalid, ensüümid ja koensüümid.

„Forever Royal Jelly“ on vajalik toidulisand kõigile, kes püüdlevad laitmatu elukvaliteedi poole.

Kogus ühes tabletis: mesilaspiima pulber 250 mg

MUUD KOOSTISAINED: sorbitool, looduslik apelsinilõhnaaine, fruktoos, sidrunhape, steariinhape, magneesiumstearaat, ränidioksiid.

• Üks täisväärtuslikumaid toitaineid.
• Kiiresti ja lihtsalt omastatav.
• Ei sisalda sünteetilisi värv- ega lõhnaaineid.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 1–2 tabletti päevas (imeda keele all hoides).

KOGUS: 60 tabletti.

Kood 036

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun