Foreveri suiratabletid

19.11

Mesilaste poolt ümbertöödeldud õietolm ehk suir on kõrge toiteväärtusega ja sisaldab mitmeid organismile vajalikke aineid. Suir annab energiat, vastupidavust ja elujõudu.

Kategooria:

Kirjeldus

Mesilaste poolt ümbertöödeldud õietolm ehk suir koosneb õistaimede mikroeostest, millele mesilased on lisanud oma neelunäärmete nõre. Mesilased koguvad ja viivad selle enda tarudesse toiduks. Ilma õietolmuta ei eksisteeriks puid, lilli ega muid taimi. Suir on kasulik ka inimorganismile, kuna see on suurepärane energiaallikas. Suira peetakse üheks paremini tasakaalustatud loodustooteks.

„Forever“ mesilaste suir kogutakse ökoloogiliselt puhastesse paikadesse rajatud mesilatest, kasutades roostevabast terasest patenditud mahuteid. See tagab selle loodustoote puhtuse ja tõhususe. „Forever Bee Pollen“ on looduslik, ei sisalda konservante, lõhna- ega värvaineid.

Suir / õietolm sisaldab laia valikut organismile vajalikke aineid. Selle koostisesse kuuluvad peaaegu kõik vitamiinid. Selline vitamiinikompleks tagab inimtervisele ulatusliku positiivse mõju. Selles loodustootes on kõik B-grupi vitamiinid, samuti C-, D-, E- ja K-vitamiin ning beetakaroteen (A-vitamiin). Õietolm sisaldab mitmeid mineraale, ensüüme ja koensüüme, taimseid rasvhappeid, letsitiini, süsivesikuid, valke ja 22 aminohapet, kaasa arvatud kõiki kaheksat aminohapet, mida organism ise toota ei saa. Suiras olevad toitained on kergesti seeditavad ja organism omastab need hõlpsasti.

„Forever Bee Pollen“ on kvaliteetne toidulisand, mis parandab vereringesüsteemi, reguleerib seedimist, tugevdab immuunsust ja kaitseb vegetatiivset närvisüsteemi.

Kogus ühes tabletis: Suir / õietolm 500 mg

MUUD KOOSTISAINED: mesi, steariinhape, ränidioksiid, mesilaspiim.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: võimaliku allergilise reaktsiooni vältimiseks võtke alguses 1/4 tabletti päevas, hiljem suurendage järk-järgult kogust kuni ühe tabletini kolm korda päevas.

• Vitamiinide ja mineraalide allikas.
• Sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid.
• Kvaliteetne ökotoode.

KOGUS: 100 tabletti.

Kood 026

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun