Foreveri taruvaigutabletid

40.01

Taruvaiku tuntakse looduse parima antibiootikumina. See tugevdab organismi. Tegu on naturaalse vahendiga, mida võib tarvitada terve pere. Taruvaigutabletid on rikastatud mesilasema piimaga.

Taruvaigul (proopolisel) on 5000. aasta vanune ajalugu. Assüürlased ja kreeklased kasutasid taruvaiku hea tervise hoidmiseks ja haavade tervendamiseks.

Kategooria:

Kirjeldus

Taruvaigul (proopolisel) on 5000. aasta vanune ajalugu. Assüürlased ja kreeklased kasutasid taruvaiku hea tervise hoidmiseks ja haavade tervendamiseks. Sõna propolis on tuletatud kreeka keelest ja tähendab ’enne linna’. Kreekas nimetati nii väljaspool linnu olevaid kaitsekindluseid.

Taruvaigu peamine tooraine on taimede kleepuv vaik. Mesilased kasutavad vaiku kaitsevahendina – vaik kaitseb mesitaru looduses olevate vaenlaste ja infektsioonide eest. Mesilasvaik on üks tõhusamaid looduslikke antibiootikume, mis hävitab baktereid, viiruseid ja seeni. Taruvaik tugevdab meie immuunsüsteemi ning aitab püsida tervena.

„Forever Bee Propolis“ on suurepärane toitainete allikas, mis sisaldab rohkelt vitamiine, mineraale, aminohappeid ja ensüüme. Toode on 100% looduslik, ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värv- ega lõhnaaineid.

Kogus ühes tabletis: taruvaik 500 mg

MUUD KOOSTISAINED: mesi, sojavalgu isolaat, jaanikaunapuu, ränidioksiid, mandli lõhnaaine, steariinhape, kroskarmelloosnaatrium, mesilaspiim.

SOOVITUSLIK TARVITAMI- NE: üks tablett kaks korda päevas (närida).

• Naturaalne immuunsüsteemi toetaja.
• Mesilaspiimaga.
• Sisaldab kõiki 22 aminohapet ja B-kompleksi vitamiine.

KOGUS: 60 tabletti.

Kood 027

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun