infinite by Forever Pinguldav serum

56.27

Seerum pinguldab nahka ning muudab selle elastsemaks, et nahk näeks nooruslikum välja.

Kategooria:

Kirjeldus

– Lõhnatu.
– Kliiniliselt testitud pöördelise koostisainega.
– Pinguldab nahka ja vähendab kortsude teket.
– Aitab säilitada kollageeni normaalse sünteesi ja ühtlustab naha jumet.

Seda eesrindlikku toodet valmistatakse kliiniliselt testitud koostisainega trifluoratsetüültripeptiid-2, mis võimendab aaloe tõhusust. Kliinilised uuringud on näidanud, et see koostisosa parandab silmnähtavalt naha elastsust. Pealegi võitleb see progeriiniga – toksilise valguga, mida vanusega juurde tuleb ja mis on nahale kahjulik. Nahas loomulikult toimuvaid protsesse imiteerides pinguldab see kolme aminohappe peptiid nahka ja vähendab kortsude teket.

See koostisaine võiks ka üksi olla iseseisev toode, kuid me oleme siit edasi läinud. Pinguldava seerumi koostises on veel hüdrolüüsitud naatriumhüaluronaati – looduslikku niisutajat, mis turgutab nahka ja aitab niiskustaset säilitada, et aaloe rahustav ja pinguldav mõju avalduks optimaalselt. Pärmiekstrakt toetab kollageeni sünteesi ja naha loomulikku kaitsefunktsiooni, et nahal oleks ühtlasem jume. Vadakuvalgud värskendavad, siluvad ja pinguldavad nahka ning muudavad selle lopsakamaks.
See mitmete suurepäraste koostisainetega seerum on nahahooldusspetsialistide unistus, mis ühendab endas looduse jõu ja teaduse uusimad avastused, et kinkida teile kaunim välimus ja parem enesetunne.

Pinguldav seerum sisaldab kliiniliselt kontrollitud vananemisvastast kolme aminohappe peptiidi, mis jäljendab naha loomulikke protsess ja suurendab nünda naha elastsust. Peale selle kuuluvad seerumi koostisesse tõhusad looduslikud koostisained ja meie patenditud aaloe, mis üheskoos niisutavad, tasandavad ja pinguldavad nahka ning muudavad selle elastsemaks, et nahk näeks nooruslikum välja.

KASUTAMINE: vajutage dosaatorit ja kandke näonahale õrnade, ent kiirete pikiliigutustega. Parima tulemuse saavutamiseks kandke toodet (ühe dosaatorivajutuse jagu) ka kaelanahale suunaga ülespoole lõua suunas, et anda nahale nooruslik välimus. Kasutage hommikul ja õhtul eelnevalt puhastatud nahal.

kood 555

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun