Jahutav aaloekreem

15.50

Aloe Cooling Lotion on teie parim sõber pärast pikka päeva või rasket treeningut. Võite seda kasutada ka siis, kui teie keha vajab lõõgastumist ja taastumist. Kerge koostis pakub koheselt jahutavat tunnet, mis nii ergutab kui ka rahustab.

Kategooria:

Kirjeldus

Värskendav ja rahustav

Aloe Cooling Lotion on teie parim sõber pärast pikka päeva või rasket treeningut. Võite seda kasutada ka siis, kui teie keha vajab lõõgastumist ja taastumist. Kerge koostis pakub koheselt jahutavat tunnet, mis nii ergutab kui ka rahustab.

Kellele?

Aloe Cooling Lotion on ideaalne kõigile, kes soovivad anda oma kehale väikese vajaliku taastumispausi. Sobib ühtviisi hästi neile, kes teevad palju trenni, neile, kes on tööl istuvas asendis, ja kõigile, kes puutuvad oma igapäevaelus kokku füüsilise koormusega.

Toote eelised:

  • jahutav kreem mentooli ja eukalüptiga
  • sisaldab Aloe vera lehe tippkvaliteediga seesmist geeli
  • intensiivne värskendav tunne
  • kiiresti imenduv koostis, mis ei tundu rasvane

Jahutavad koostisained

Aloe Cooling Lotion sisaldab muu hulgas jahutavat mentooli ja eukalüptiõli, stimuleerivat kamprit ja rosmariini ekstrakti, mis on looduslik antioksüdant. MSM (metüülsulfonüülmetaan) on orgaaniline väävliühend, mis esineb looduslikult keha rakkudes ja looduses.

Esmaabi

Pange Aloe Cooling Lotion oma spordikotti või hoidke seda käepärast öökapil ja töö juures. Aloe Cooling Lotion on alati valmis värskendavaks ja lõõgastavaks jahutuseks.

KOOSTIS: Aloe vera (Aloe barbadensis), water, dimethyl sulfone, menthol, arginine, glycerine, carbomer, dimethicone, eucalyptus oil, limonene, linalool, phenoxyethanol, calcium disodium EDTA, caprylyl glycol, camphor, potassium, citric acid, hexylene glycol, ethylhexylglycerin, allantoin, polysorbate 80, sodium benzoate, ascorbic acid, sodium hyaluronate, soya oil, tocopherol, borage extract, 1,2-Hexanediol, rosemary extract.

KASUTAMINE:

Kandke salvi ohtralt valulikele piirkondadele, näiteks kaelale, õlgadele, seljale või jalgadele. Seda võib kasutada ka treeningu ajal. See jahutab kiiresti, ilma et see oleks kleepuv.

Sisaldab eukalüptiõli. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kokkupuudet silmade või tundlike piirkondadega. Silmadesse sattumise korral loputada rohkelt veega mitme minuti jooksul. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole.

KOGUS: 118 ml

Kood 564

page1image2303759248page1image2303759520

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun