Sonya särageel

24.10

Loomulik sära nahale.

Noorem nahk särab loomulikult. Taastage meie särageeli abil naha loomulik sära. Kiiresti imenduvas uuenduslikus geelis on kapseldatud peptiidid, mis ühtlustavad nahatooni ja annavad kauni jume.

Kategooria:

Kirjeldus

– Ühtlustab naha jumet

– Annab nahale sära

– Ahendab poore

Lagritsa-magusjuure juur ning rohe- ja pruunvetika unikaalne kompleks ühtlustab naha jumet ja muudab vanusega tekkivad pigmendilaigud heledamaks. Vetikakompleksi on rikastatud liposoomidega, et kasulikud ained jõuaksid nahka seal, kus vaja. Samuti kasutame punase ristiku õieekstrakti, mis aitab poore ahendada.

Veel üks põhjus, miks see geel ei sarnane muude turul leiduvate sama tüüpi toodetega, on viie Aasiast pärit taimeekstrakti unikaalne kooslus: baikali tihasheina juureekstrakt, lagritsa-magusjuure juureekstrakt, valge mooruspuu juureekstrakt, puju õieekstrakt ja hariliku kreektürni vilja ehk jujuubi ekstrakt. Need idamaised taimed ühtlustavad nahatooni ja lisavad sära.

Tulemus on suisa kadestamist väärt – pehmem, siledam ja tervelt särav nahk. Rasuerituse vähendamiseks ja naha niisutamiseks seal, kus seda kõige enam vaja, kasutage geeli koos teiste Sonya igapäevase nahahoolduse toodetega.

KASUTUS: Puhastage nägu ja masseerige väike kogus vahendit õrnalt nahale, et nahk säravaks muuta. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage seda koos värskendava geelpuhasti, taastava geelmaski või niisutava kreemiga. Hommikul peske hoolikalt maha, et nahk näeks värske välja. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage vähemalt 2–3 korda nädalas.

Tähelepanu! Vältige silma sattumist. Ärrituse korral loputage hoolikalt veega. Kui ärritus ei möödu, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole.

kood 606

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun