VIT♀LIZE™ naiste toidulisand

34.36

Vitolize™ on loodud just naiste vajadusi silmas pidades. See on antioksüdandirikaste puuviljade, ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalide looduslik kooslus, mis aitab naisel terve olla ja hormoonidel tasakaalus püsida.

Kategooria:

Kirjeldus

Vaevarikkad PMS sümptomid, ebameeldivad aistingud menopausi ajal ja kuseteede talitlushäired võivad olla tingitud hormonaalsetest muutustest ja teatud ainete puudusest. „Vit♀lizeTM“ on antioksüdandirikaste puuviljade, ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalide looduslik kooslus, mis on loodud just naiste vajadusi silmas pidades.

Patenditud taimesegu

„Vit♀lizeTM“ sisaldab patenditud taimesegu (õun, kannatuslille õied ja hiina sidrunväändik). Neid taimi on juba aastasadu kasutatud hormonaalse tasakaalu taastamiseks ja üldise seisundi parandamiseks.

„Vitolize“ sisaldab jõhvikapulbrit, mille kasu tervisele on tõestatud kliiniliste uuringutega. Forever Living Products valmistab jõhvikapulbrit patenditud meetodil. Tänu unikaalsele tootmisviisile ei hävita maomahl jõhvika kasulikke omadusi ning toitained jõuavad edasi soolestikku, kus organism need vähehaaval omastab.

Eriline toitainekooslus

„Vit♀lize“ sisaldab ainulaadset, just naistele loodud toitainesegu, mis aitab terve olla ja hormoonidel tasakaalus püsida. Hormoonide tootmiseks on vaja magneesiumi, C- ja B-vitamiini, kuid stress ja mõningate levinud ravimite (sealhulgas rasestumisvastaste ja hormoonasendusravi preparaatide) tarvitamine vähendab oluliselt nende kogust organismis. Need vitamiinid on ühitatud patenditud kujul raua ja kaltsiumi – kahe mineraaliga, mis on väga tähtsad terve südame, veresoonte ja luude jaoks. Toitainete proportsioonid on suurepäraselt tasakaalus, tänu millele on nende toime optimaalne.

Kogus kahes tabletis:

C-vitamiin (askorbiinhape)  40 mg

D-vitamiin (kolekaltsiferool)  5 μg

E-vitamiin (D-alfa-tokoferüülatsetaat)  11 mg

B6-vitamiin (püridoksiinhüdrokloriid)  0,7 mg

Foliaat (foolhape)  100 μg

B12-vitamiin (tsüanokobalamiin)  1,2 μg

Kaltsium (kaltsiumirikkad vetikad)  60 mg

Raud (raudbisglütsinaat)  2,5 mg

Magneesium (magneesiumbisglütsinaat)  30 mg

MUUD KOOSTISAINED: mikrokristalne tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, steariinhape, võrkstruktuuriga naatriumisool, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, dekstriin, magneesiumstearaat, dekstroos, keskmise ahelaga triglütseriidid (MCT), trinaatriumtsitraat.

Patenditud segu* 287,5 mg

*Jõhvikapulber (Vaccinium macrocarpon), õunapulber (Malus domestica), kannatuslille (Passiflora incarnata) õie pulber, hiina sidrunväändiku marja (Schisandra chinensis(Turcz.) Baill) pulber.

SOOVITATAV: kaks tabletti kaks korda päevas toidulisandina.

 

  • Patenditud taimesegu (õun, kannatuslille õied ja hiina sidrunväändiku marjad).
  • Aitab hormoonitasemetasakaalus hoida, et enesetunne oleks alati hea.
  • Loodud spetsiaalselt naistele.
  • Patenditud meetodil valmistatud jõhvikapulber, mille tervislikkus on kliiniliselt tõestatud.

 

KOGUS: 120 tabletti.

kood 375

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun